منابع آزمون دکتری دامپزشکی

منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی

منابع آزمون دکتری دامپزشکی

منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی

منابع آزمون دکترا دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع کنکور دکتری دامپزشکی،منابع کنکور دکترا دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع آزمون دکترا دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع کنکور دکتری دامپزشکی،منابع کنکور دکترا دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی،منابع آزمون دکتری دامپزشکی

طبقه بندی موضوعی
  • ۰
  • ۰

مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام-سنجش امیرکبیر

مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام بعد ازاعلام نتایج دعوت به مصاحبه از طریق سازمان سنجش و در دانشگاه های برگزار کننده انجام می شود . بعد از ادغام دکتری سراسری و دکتری دانشگاه آزاد ، سوالات زیادی پیرامون مصاحبه دکتری در ذهن داوطلبان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد شکل گرفته است که در این مقاله می خواهیم پاسخ مهم ترین آن ها را بدهیم . از آنجایی که باتوجه به ادغام آزمون دکتری ، کلیه شرکت کنندگان در جلسه آزمون که مجاز به انتخاب رشته بوده اند می توانستند در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد نیز شرکت کنند بنابراین در این مقاله درباره مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام دانشگاه آزاد هم به نکاتی اشاره کردیم . همچنین از آنجایی که تکمیل فرم صلاحیت عمومی مصاحبه دکتری برای کلیه داوطلبان دکتری دانشگاه های سراسری لازم و اجباریست ؛ توصیه می کنیم بعد از این مقاله حتما راهنمای تکمیل فرم صلاحیت عمومی  را مطالعه فرمایید .

در آزمون دکتری ، سهم مصاحبه 50 درصد و سهم آزمون کتبی نیز 50 درصد می باشد
نحوه امتیاز بندی مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام-سنجش امیرکبیر
طبق اعلام سازمان سنجش در شیوه پذیرش آموزشی - پژوهشی ، سهم مصاحبه 50 درصد و سهم آزمون کتبی نیز 50 درصد می باشد . از 50 درصد نمره مصاحبه ، 20 درصد آن سهم سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری و 30 درصد آن سهم مصاحبه علمی و سنجش عملی می باشد . در مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام منظور از سوابق آموزشی همان معدل و کیفیت دانشگاه محل تحصیل ، برگزیدگان المیپاد های علمی دانشجویی ، مدرک زبان معتبر و تدریس در مراکز دانشگاهی می باشد .
فعالبت های موثر در امتیاز سوابق پژوهشی و فناوری در مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام عبارت اند از :

1.  مقالات علمی-پژوهشی (داخلی و خارجی) مرتبط با رشته تحصیلی

2.  گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

3.  برگزیدگی در جشنواره های علمی معتبر

4.  مقالات علمی-ترویجی مرتبط با رشته تحصیلی

5.  مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر (داخلی یا خارجی)

6.  تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی

7.  کیفیت پایان نامه کارشناسی ارشد


همانطور که در بالا اشاره کردیم سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری مجموعا 20 درصد از امتیاز مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام را به خود اختصاص می دهد که تقسیم این امتیازات بین فعالیت های مذکور در دانشگاه های مختلف تا حدودی با یکدیگر متفاوت است . در کنار سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری ، سهم 30 درصدی مصاحبه علمی و سنجش عملی ، مکمل تاثیر 50 درصدی تاثیر مصاحبه دکتری است . در این بخش ممکن است برخی دانشگاه ها اقدام به برگزاری آزمون کتبی کنند ولی تمامی دانشگاه ها چه آزمون کتبی داشته باشند چه نه ، قطعا مصاحبه حضوری را در برنامه های خود خواهند داشت . لازم به ذکر است امتیاز بندی وتاثیر مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد هم به همین شکل خواهد بود و تاثیر آزمون کتبی و مصاحبه بصورت 50 50 می باشد 

زئیات مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام دانشگاه های سراسری

بعد از اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام از طریق سایت سنجش ، در کارنامه هر داوطلب در مقابل هر یک از رشته محل هایی که انتخاب کرده است حدنصاب آن رشته محل و همچنین نمره داوطلب در آزمون دکتری درج شده است . در هر کدام از رشته محل هایی که نمره داوطلب از حدنصاب درنظر گرفته شده بالاتر باشد داوطلب می تواند در مصاحبه آن دانشگاه شرکت کند . دقت داشته باشید که محدودیتی در تعداد دانشگاه ها برای شرکت در مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام وجود ندارد و به عنوان مثال اگر داوطلبی در تمام انتخاب های خود ، نمره اش بالا تر از حدنصاب شود می تواند در مصاحبه کلیه دانشگاه هایی که انتخاب کرده است شرکت کند . مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام در دانشگاه های سراسری بصورت جداگانه و برای هر دانشگاه در محل همان دانشگاه برگزار می شود . برای اطلاع از زمان مصاحبه دکتری هر دانشگاه کلیک کنید. برای آشنایی با سوالات متداول مصاحبه ، مقاله سوالات متداول مصاحبه دکتری را مطالعه کنید.

محدودیتی در تعداد دانشگاه ها برای شرکت در مصاحبه دکتری بهداشت خوراک دام وجود ندارد 

  • ۹۶/۰۸/۰۶
  • منابع آزمون کارشناسی ارشد دامپزشکی منابع آزمون کارشناسی ارشد دامپزشکی

96 ازاد بهداشت خوراک دام

96 بهداشت خوراک دام

آزمون مصاحبه

آزمون های مرحله ای مصاحبه

ازاد 96 بهداشت خوراک دام

ازاد بهداشت خوراک دام

ازاد بهداشت خوراک دام 96

ازاد شناسی

برنامه

برنامه ریزی تحصیلی مصاحبه

برنامه ریزیمصاحبه

بسته های آموزشی مصاحبه

بهداشت خوراک دام

بهداشت خوراک دام سنجش تکمیلی

تاریخ ثبت نام مصاحبه

تاریخ ثبت ناممصاحبه

تاریخ زمان ثبت ناممصاحبه

تاریخ زمان نحوه ثبت ناممصاحبه

تاریخ زمانمصاحبه

تاریخ نحوه ثبت ناممصاحبه

ثبت ناممصاحبه

رتبه یک مصاحبه

رشته های مصاحبه

رشته هایمصاحبه

زمان نحوه ثبت ناممصاحبه

زمان چگونگیمصاحبه

سراسری 96 بهداشت خوراک دام

سراسری بهداشت خوراک دام

سراسری بهداشت خوراک دام 96

سراسری96 بهداشت خوراک دام

سم زمان چگونگی ثبت ناممصاحبه

سنجش مصاحبه

مشاوره با رتبه یک مصاحبه

مشاوره تحصیلی مصاحبه

مصاحبه

منابع آزمون مصاحبه

منابعمصاحبه

نحوه ثبت نام مصاحبه

نحوه ثبت ناممصاحبه

چگونگی ثبت نام ازمونمصاحبه